Adalar İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi Hakkında

2000 yılında önce insan sloganı ile medikal ürünler sektörüne attığımız adımı her geçen gün daha ileriye taşıyarak günümüze kadar medikal ve tıbbi ürün kullanıcılarına en kaliteli ürünleri en iyi fiyat ve hizmet politikasını benimseyerek sağlamaya devam etmekteyiz.
Fethiye ve İzmir Şubelerimiz
2011 yılında Alsancak ve Hatay şubeleri olmak üzere Fethiye şubemiz ile birlikte İzmirde de işitme cihazı satış ve uygulama merkezlerimizde son kullanıcıya hizmet vermeye başladık.
Dünya çapında kendini ispatlamış inandığımız markalar ile yolumuza devam etmekte olup hasta portföyümüzü tavsiye ve öneri üzerine oluşturmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Doğru ve verimli işitme cihazı kullanımının büyük bir kısmını oluşturan satış sonrası hizmet konusunda şubelerimizde tüm hastalarımıza ücretsiz bakım hizmeti sunarak sektörel anlamda uzman kadromuzla her gün daha iyi daha yeni olmaya gayret ediyoruz.
İşitme Cihazları Tamiri
Teknik servisimiz ile her türlü işitme cihazı tamiri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.
İşitme Cihazı Kalıp
Şubelerimizde hastalarımızın kulak kalıplarını bünyemizden en hızlı, sizlere uygun, istediğiniz zevkte ve renkte üretimimiz bulunmaktadır.
İşitme Cihazı Pilleri
Bütün işitme cihazlarına uygun numarada piller şubelerimiz tarafından kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

Önce çocuk… Önce sağlık… Önce insan…

İşitme cihazına ihtiyaç duyan hastalarımıza kaliteli, güleryüzlü ve hızlı hizmeti vermeyi amaçlamıştır. İşitme cihazlarında teknoloji çok hızla gelişmektedir. Kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmanın yanı sıra, satış sonrası hizmetlerimizde de gereken özen ve öncelik verilecektir.
Dünya markası olmuş; Avrupa’da “Yılın Şirketi” seçilmiş, en yüksek teknolojiyi, en iyi ürün, en iyi tasarım gibi pek çok ödülü almış markaların satış ve uygulamasını yapmaktadır.
İzmir-Hatay, İzmir-Alsancak ve Muğla-Fethiye’de bulunan şubelerimiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz…
Adalar Hatay Şube

 

Hatay/İzmir Şubesi

Sanal Tur
Adalar Alsancak Şube

 

Alsancak/İzmir Şubesi

Sanal Tur
Adalar Fethiye Şube

 

Fethiye/Muğla Şubesi

Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.

SGK Anlaşmamız Vardır.