Phonak Virto™ B-Titanium

Hiç dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan özel titanyum işitme cihazı

Titanyumdan kişiye özel işitme cihazı

Virto B-Titanium kulağınıza tam yerleştirilebilmek için kişiye özel üretilen bir işitme cihazıdır. Yüksek teknolojili malzeme olan titanyumdan üretilir bu da çok güçlü, hafif ve dayanıklı olmasını sağlar.

En küçük

Virto B-Titanium şimdiye kadar ki en küçük Phonak işitme cihazı.

Tam otomatik

Virto B-Titanium da AutoSense OS vardır. Her işitme ortamına otomatik adapte olarak her yerde mükemmel işitme performansı sağlar.

Sizin için doğru çözüm

Phonak Virto B-Titanium işitme kaybınızın derecesine uygundur. İşitme uzmanınız size uygun performans seviyesini önerecektir.

Virto B-Titanium Kulak Içi

Ödüllü ürün tasarımı

Phonak Virto B-Titanium, 3D Printing kategorisinde CES 2019 İnovasyon Ödülü’ne layık görüşmüştür. CES İnovasyon Ödülleri, tüketici teknolojisi ödül programlarında dünya lideridir.

Ödüllü ürün tasarımı

Phonak Virto B-Titanium, kısa süre önce ürün tasarımı alanında, prestijli bir Red Dot Ödülü ile onurlandırıldı. Bu amblem yaygın olarak bir iyi tasarım simgesi olarak kabul edilmektedir.
Ayrıca Sağlık & İlaç sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü veya Yılın Hizmeti’ne yönelik uluslararası Gold Stevie® ödülüne layık görülmüştür. Stevie® Ödülleri, dünyanın önde gelen iş ödüllerinden biridir.