Phonak Paradise Tanıtımı 
Rakipsiz ses kalitesi ve güç katan akıllı uygulamalar sunan işitme cihazı.
Yepyeni bir donanıma sahip Audéo Paradise, işitme performansıyla öne çıkar ve birçok gelişmiş özellik bulundurur.
Net ve doğal ses
İşitme karmaşık bir süreçtir. Sesin ilk algılandığı kokleada başlar ve sesi deneyimlediğimiz beyinde sona erer. Phonak Paradise, dünyanın güzelliklerini duymanız gerektiği gibi deneyimlemeniz için net ve doğal ses sunmak üzere üretilmiştir.
Mükemmel konuşma anlama
Alçak sesle veya sessiz bir ortamda belirli bir mesafeden konuşan birini anlamak zorlu olabilir. Konuşma Güçlendirici, alçak seviyede konuşmayı güçlendirerek arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin tadını çıkarmanızı sağlar.
Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma
Konuşma ön taraftan geldiğinde ve yanlardan ve arkadan gürültü geldiğinde sohbetleri anlamak bazen çaba gerektirir. Bu durum, bulunduğunuz odanın tipine, hatta o anda nasıl hissettiğinize bağlı olarak sıklıkla farklılık gösterebilir. Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle, myPhonak app üzerinden, istediğiniz gürültü azaltma miktarını gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilirsiniz.
Tek dokunuşta ses asistanı erişimi
Sadece kulağınıza dokunarak telefon çağrılarını yanıtladığınızı, müziği başlattığınızı veya duraklattığınızı ve ses asistanlarını etkinleştirdiğinizi hayal edin. Phonak Paradise’da bulunan bir hareket sensörü, size tüm bunları ve daha fazlasını yapmanın zahmetsiz bir yolunu sunuyor. Yerleşik mikrofon, gerçekten eller serbest aramalar yapmanızı ve ses asistanını etkinleştirmenizi sağlar.
Akıllı telefona, televizyona ve daha fazlasına bağlanır
Phonak Paradise doğrudan iOS®, Android™ veya diğer Bluetooth® özellikli cihazlara bağlanır. Böylece doğrudan işitme cihazlarınıza, mükemmel kalitede ses aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca, daha kolay kullanım için, iki Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilir ve ikisi arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
Güç katan akıllı uygulamalar
myPhonak app ile Phonak Paradise işitme cihazlarınızı kontrol edin, kullanışlı özelliklere erişin ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İşitme cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu.

MyPhonak app

Gelişmiş Remote Control fonksiyonu ve daha fazlasıyla işitme deneyiminizi kişiselleştirin ve işitme cihazlarınızı hassas bir şekilde ayarlayın.

Roger™ mikrofonlar

Roger, yüksek gürültüde ve uzun mesafede konuşma anlamayı iyileştirmek için optimum çözümdür. Artık doğrudan Marvel işitme cihazlarınıza ses aktarımı yapılmaktadır.
Phonak Audéo™ Marvel
Sizin için doğru çözüm
                                      Audéo P-R
Kanal İçi Alıcı
• Pil: Yerleşik şarj edilebilir lityum-iyon
• Hafif ila çok ileri derece işitme kaybı
• iOS ve Android cihazlara doğrudan bağlanabilirlik
• Kontrol Düğmesi
• Hareket Sensörlü İşitme

                                      Audéo P-RT

Kanal İçi Alıcı

                                 Audéo P-312

Kanal İçi Alıcı

                                   Audéo P-13T

Kanal İçi Alıcı
• Pil: 13 çinko hava
• Hafif ila çok ileri derece işitme kaybı
• iOS ve Android cihazlara doğrudan bağlanabilirlik
• Telecoil

           Phonak Charger Case Combi

               Phonak Powerpack

           Phonak Mini Charger Case